Serial Shqip & Serial Me Perkthim Shqip

Wednesday, December 14, 2011

Tuna dhe Noizy së shpejti me këngë të re

Altuna Sejdi-Tuna është duke u përgatitur për këngën e saj më të re, që do të jetë një bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Noizy.
Pas bashkëpunimit të tyre në emisionin “E diel”, Tuna dhe Noizy sërish vijnë bashkë me një këngë të veçantë për festat e fundvitit. “Bebi i vitit të ri” titullohet kënga që dyshja më 17 dhjetor pritet ta publikojnë edhe me videoklip.

Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni EMF creative.

No comments:

Post a Comment