Serial Shqip & Serial Me Perkthim Shqip

Tuesday, June 3, 2014

Dashuria e Ndaluar – Ask-i Memnu pj.149 – Klan

Dashuria e Ndaluar – Ask-i Memnu pj.149 – Klan

KLIKONI LIKE PER TU INFORUMUAR SA ME SHPEJT PER EPISODIN E RI


dashuri e ndaluar, dashuri e ndaluar 149, dashuri e ndaluar ejashiko, dashuri e ndaluar episodi 149, dashuri e ndaluar epizodi 149, dashuri e ndaluar epizodi fundit, dashuri e ndaluar klan 149, dashuri e ndaluar perkthim shqip 149, dashuri e ndaluar pj 149, dashuri e ndaluar pjesa 149, dashuri e ndaluar pjesa 149 perkthim shqip, dashuri e ndaluar pjesa me e re, Dashuria e Ndaluar (Ask i Memnu) PJESA 149 (epizodi fundit) tv KLAN, seriali dashuri e ndaluar klan, seriali dashuri e ndaluar pjesa 149

Monday, June 2, 2014

me fal 279 – Seriali Me Fal (Beni Affet) pjesa 279 perkthim shqip Alsat M(epizodi i fundit)

me fal 279 – Seriali Me Fal (Beni Affet) pjesa 279 perkthim shqip Alsat M(epizodi i fundit) Me Fal 279


Me Fal Pjesa 279

 (epizodi i fundit), Alsat-M, beni affet, Eja Shiko, Epizodi 279, me fal 279, me fal 279 shqip, me fal aslat m 279, me fal epizodi 279, me fal epizodi 279 alsat m, me fal epizodi fundit, me fal epizodi me i ri, Me fal pj 279, me fal pj 279 – Seriali Me Fal (Beni Affet) pjesa 279 perkthim shqip Alsat M(epizodi i fundit), me fal pjesa 279, Me Fal – beni affet, Perkthim Shqip, perkthim shqip Alsat M(epizodi i fundit), pjesa 279, Seriali Me Fal, Seriali Me Fal (Beni Affet) pjesa 279, telenovela me fal 279

Monday, January 30, 2012

Muzik Shqip - Mp3 Shqip - 2012

-

Vizitor Online: 71

www.Shqipet.Ch - 2009-2012 - Kontakto: info@shqipet.ch

Vendosni Muzike Shqip per Shkarkim ne faqen tuaj duke kopjuar kete kod:
<iframe src="http://mp3.shqipet.ch/" width="800" height="650"> </iframe>
10 Online Users


tyyp - Adelina Tahiri - I like girl [2012]
tyyp - Adnan Daci - Spatem Faj [Album 2012]
tyyp - Agron Ahmeti - Atmosfera [2012]
tyyp - Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla - Doni Muzik [2012]
tyyp - Arion Gashi - Te dua [2012]
tyyp - Astrit Bejta - Potpuri [2012]
tyyp - Baboo Darabuka Dhe Dj Benity - Mihane [2012]
tyyp - Besnik Zeqiri - Ti Mendon Se Jam i Lumtur [2012]
tyyp - Blerta Sopaj - Potpuri [2012]
tyyp - Cyanide Ft. Unikkatil - Veq edhe Niher [Old Song HQ]
tyyp - Cyanide Ft. Vesa Smolica - Deri Kur [2012]
tyyp - Dardani - Hajde Me Vallzu [2012]
tyyp - Dhurata - Pse Nuk Erdhe [2012]
tyyp - Fatmire Mjaku - Mi more te gjitha [2012]
tyyp - Fitim Tahiri - E di [2012]
tyyp - Flora - Pishman Ki Me i Ra [2012]
tyyp - Flora Ferati - Gjitha Kto Ti Mundesh [2012]
tyyp - Gena - Endrra ime [2012]
tyyp - Hajro Ceka - O Me Ty o Pa Ty [2012]
tyyp - Lali Kadriu - Hajde Nuse [2012]
tyyp - Lenti - Bukuroshe [2012]
tyyp - Liridon Gashi - Dasma e Gurbetqarit [2012]
tyyp - Loco - Merri krejt me veti [2012]
tyyp - Loco Feat. Profa - Termet [2012]
tyyp - Lyric Master Ft. 2Ton - Ose Po Ose Jo [RISI RISI 2012]
tyyp - Maksi - Maksi is back [2012]
tyyp - Muharrem Ahmeti - Dy Shok Te Ngusht [2012]
tyyp - Naim Limani - Ebukur asht jeta mori vajz [2012]
tyyp - Sabit Seferi - Dhimbje Ndjen Zemra Ime [2012]
tyyp - Sahit Veseli - Edhe Nese Vdes Une [Album 2012]
tyyp - Shkurta , Remzija Dhe Violet Kukaj - Shoqet e mija [2012]
tyyp - Shqipe Krivenjeva Dhe Lali Kadriu - Potpuri [2012]
tyyp - Taulant Ajvazi - Ti me thuaj [2012]
tyyp - Xheni - Telefonat Shpejt i Ndrrojna [2012]
tyyp - Xheza - Vetes [2012]
tyyp - Xheza Rema Dhe Elizabeta Zefi - Mori qik vetell Gajtan [Album 2012]
tyyp - Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere [2012]
tyyp - B2N - A Te Kujtohem Un [2012]
tyyp - Bajram Asllani - Po du veq me te Pa [2012]
tyyp - Bujari Vogel - O ju shokt e Mi [2012]
tyyp - Dj Blunt and Real 1 Ft. Nappy Paco and Erge NR - Hot Girls [Remix 2012]
tyyp - Dj Canny Vs. Dafina Zeqiri - Tonight [Remix 2012]
tyyp - Dj Canny Vs. Flori Mumajesi - Tallava [Special Remix]
tyyp - Dj Dalool Ft. Awation 2 feat. Genta Ismajli - Guximi [Remix 2012]
tyyp - Fisnik Ristemi - Rrak tak [2012]
tyyp - K-Style - Thuje [2012]
tyyp - Liridon Gashi - Ti Je Ne Zemer [2012]
tyyp - Mandi Nishtulla - Jasha Adelajda [2012]
tyyp - Murat Gjoniku - Zemra Zemren e Kerkon [Album 2012]
tyyp - Naim Aliu - Ti moj lulja e Malsis [2012]
tyyp - Noga Ft. Kusha - Ne krahet e Mi [2012]
tyyp - Objective - Pantomima [2012]
tyyp - P.Hot - Rhyme Book [2012]
tyyp - Real-G - Blow It Up (feat. Infi)
tyyp - Ryva Kajtazi - Ty te kam Op Labi [2012]
tyyp - Saranda Menxhiqi - Oj Kosove sa fort te dua [2012]
tyyp - Sela Begaj - Telefonata [2012]
tyyp - Sinan Vlalsaliu - Shoket e mi [2012]
tyyp - Tonni - Te Dashuroj [2012]
tyyp - Vesad Mjeku Dhe Emine Toska - Adrenalina [2012]
tyyp - Xhela - Pellumbesha [2012]
tyyp - Bekim Kastrati Dhe Ymer Bajrami - Live [Album 2012]
tyyp - Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri Ryva Kaltrina Blero Cekic Genta - Kenga Op Labi 10 vjet [2012]
tyyp - Dafina Zeqiri, Sinan Vllasaliu, Big Mama, Naim Abazi - Kojshija [2012]
tyyp - ETNA Ft. Adi - Te Ti Dominoj [2012]
tyyp - Gjyste Vulaj - Du met fol o djal [2012]
tyyp - Iliret - Trupi pa shpirt [2012]
tyyp - Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka Kuqi - Cimilim [2012]
tyyp - Lindi - Rruga jone e ndare [2012]
tyyp - Murat Gjoniku - Keq Per Ty e Keq Per Mu [2012]
tyyp - Murat Gjoniku - Ku e Lam e Ku Na Mbeti [2012]
tyyp - Shkurta, Mahmuti, Shaqa, Rifati, Nikolla - Shqiperia [2012]
tyyp - Shpat Kasapi ft Kaltrina Selimi - Aje Ti [Premier 2012]
tyyp - Teuta Selimi - Live [Album 2012]
tyyp - AGA Sound - Lej Ata [2012]
tyyp - Ardian Ft. R2 - Ma Crazy [2012]
tyyp - Burhan Qerimi - Falma ti ate dashuri [2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Dadush [Live Gezuar 2012 Klan Kosova]
tyyp - Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet [2012]
tyyp - Genta Ismajli - Ska me shqipen tone [Live ne Klan KS]
tyyp - Leta - Tallava Live [Album 2012]
tyyp - Naim Krasniqi ft Lori - Tortulesh [Gezuar 2012 RTV21]
tyyp - Teuta Gerbovci - Te kam dasht ma shum se veten [2012]
tyyp - 2Kings - Je Ti [2012]
tyyp - Alban Blaku - Harroje [2012]
tyyp - Ardika - Ti Je e Imja [2012]
tyyp - Avdyl Mziu - Ne Sy Do Ta Them [2012]
tyyp - Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Syni Jem [Album Premier 2012]
tyyp - Bloody ft Fitim Tahiri - N'Club [2012]
tyyp - Driton Ft. Jeton Berisha - Ajo Don Boss [2012]
tyyp - Dritton - Pa Fjal [2012]
tyyp - Egzona Gerguri - Oj Lulie Pllumbi i Bardh [2012]
tyyp - Fadil Riza - Qare Ska [2012]
tyyp - Feduard Zikolli - Ma Mir Me Ty e Fukara [2012]
tyyp - Festivali i kenges 50 - Nata 1 dhe 2 [Premier 2012]
tyyp - Filja - Shko [2012]
tyyp - Fitimi Dhe Shkokla - Te Fala Nga Gurbeti [2012]
tyyp - Flori, Elvana, Lyrical Son, Vesa, Vedat Ademi, Teuta Kurti, Yllka Kuqi - Ne jemi nje Vend [Klan Ks 2012]
tyyp - Gentrit Sfishta - Vazhdo Ti Me Fore Tua [2012]
tyyp - Gezuar me Vellezrit Haliti [Keng Rapsodike 2012]
tyyp - Hajra Ft. Flloko - Dua Ta Them Te Dua [2012]
tyyp - Hajro Ft. Flloko - Pse Gabove [2012]
tyyp - Klajdi ft Flori - Lutem une sot [2012]
tyyp - Klani Shqiptar - Skam Ma Shum [2012]
tyyp - Maksi - Hasta La Vista Baby [2012]
tyyp - Nderi Feat. Lati - Mergimtare [2012]
tyyp - Nexhat Osmani Dhe Lumnie Ramadani - Kur Ke Dashuri [Premier 2012]
tyyp - Petro-G Ft. Lyric Master - Oj Nan [2012]
tyyp - Seldi - Me Ty [2012]
tyyp - Shqipri Sylejmani - Jet Ska Pa Ty [2012]
tyyp - Toni Me Sint - Instrumental Tallava [2012]
tyyp - Vellezrit Krasniqi - Sofra e Krasniqeve [Album 2012]
tyyp - Agron Ahmeti - Na Ndan [2012]
tyyp - Besim Lokaj Dhe Violet Kajtazi - Rrak Tak [2012]
tyyp - Bondi - Ora 12 [2012]
tyyp - Dani - Shkupjane [2012]
tyyp - Dardani - Mekatare [2012]
tyyp - ETNA Feat. TiKi, Mizzi - Zemer thys [2012]
tyyp - Eni Koci Ft. Noizy - Je gjithqka [2012]
tyyp - Fitore Dugolli - Rri Me Mua [2012]
tyyp - Gramoz Gervalla - Fol [2012]
tyyp - Hala Osmanollaj - Sa e Mir Je Ti [2012]
tyyp - Jetmir Hyseni - Dashuri Pa Limit [2012]
tyyp - Lali - Pa Ty [2012]
tyyp - Lenti - Moj Dashnore [2012]
tyyp - Nerxhivani - Adrenalina [2012]
tyyp - Njazi Salhu Xhino - Mendje Madhe [2012]
tyyp - Shqipe Krivenjeva - Ekzistoj [2012]
tyyp - Shqipe Krivenjeva - Lamtumir [2012]
tyyp - Taulant Ajvazi - Kam besu ne dashuri [2012]
tyyp - Valon Bytyqi - Krejt e Ke Per Veti [2012]
tyyp - Vllezrit Abazi - Sa larg [2012]
tyyp - Vlora Vejseli - Kurr mos u Pafshim [2012]
tyyp - Vlora Vejseli - Treta e Verteta [2012]
tyyp - Xhela - A Ma Ban Hallall [2012]
tyyp - Xheza Dhe Shqipe Abazi - Dikur Ishim Bashk [2012]
tyyp - Xili - Une Me Ty [2012]
tyyp - Labi Ft. Flori - Ste mbaj inat [Premier 2012]
tyyp - Visar Haxhaj - Nje Shikim Zemra Dorzohet [2012]
tyyp - Adelina Emini - Behu burr [2012]
tyyp - Lyric Master Ft. Mixeri - Tung Tash [Premier 2012]
tyyp - Aferdita Dreshaj - Komplikim [2012]
tyyp - Genta Ismajli Ft. Aurela Gace - River deep Montain [Premier 2012]
tyyp - Gjira - Qka po don me te knu Zemer [2012]
tyyp - Mhill Krasniqi - 3 Kenge [2012]
tyyp - Pishat - Kjo Dashni [Premier 2012]
tyyp - Popullore Best of 2011 [Special Album nga Shqipet.Ch]
tyyp - Rap HIP-HOP Best of 2011 [Special Album nga Shqipet.Ch]
tyyp - Rifadije dhe Edi Krasniqi - Jo Moj Zemer [Premier 2012]
tyyp - Tallava Best of 2011 [Special Album nga Shqipet.Ch]
tyyp - Top Hits of 2011 [Special Album nga Shqipet.Ch]
tyyp - Armend Maloku - Duket Ashiqare [2012]
tyyp - Bajram Gigolli - Sot Kosova Ka nje Hall [Premier 2012]
tyyp - Erolli - Po Luhet Vallja [2012]
tyyp - Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni ne Dasem [Album Premier 2012]
tyyp - Naim Hoti - Ty ta Hangsha Zemren [2012]
tyyp - Naseri Dhe Labinoti - Shum Te kqia Ka Dashnia [2012]
tyyp - Nderi Feat. Lati - Mergimtare [2012]
tyyp - Shkurte Gashi - Endrra Ime [2012]
tyyp - Stefani Ft. Flori Mumajesi - Tallava [Bulgarian Version 2012]
tyyp - Valon Haliti - Enver Zymberi o legjendar [Album Rapsodik 2012]
tyyp - Xheki - E Rend kjo Jet [2012]
tyyp - Afrim Muqiqi - Gezuar Gezuar [2012]
tyyp - Albina Dhe Bek Nikqi - Qef Per Zemer [2012]
tyyp - Albulena Uka - Sa Per Muhabet [2012]
tyyp - Antigona Sejdiu - Jam Vajz Un Per Ty [2012]
tyyp - Bardha - Te Pelqen Futbolli [2012]
tyyp - Bashkim Spahiu - Syni Jem [2012]
tyyp - Bekim Vishaj - Knon Bilbili [2012]
tyyp - Beqir Telaku - Je e Vetmja [2012]
tyyp - Fatmir Hoxha - Kenge ta paharruara [Album 2012]
tyyp - Ismet Bexheti - Vash Shqiptare [2012]
tyyp - Lindon Camaj - Miss i Shqiptaris [2012]
tyyp - Lulja e Kismetit - Potpuri kengesh [Album 2012]
tyyp - Rifat berisha - Rreth Flamurit me nje za [Album 2012]
tyyp - Rovena Stefa - Kthehu [2012]
tyyp - Saelma - Zemer ti e Di [2012]
tyyp - Smail Puraj - Dashurin e Saj [2012]
tyyp - Teuta Selimi - Ska Ska [2012]
tyyp - Vellezrit Gashi - Bilbilat e Dugagjinit [Album 2012]
tyyp - Zanfian Ismajli - Fjala e Fundit [2012]
tyyp - Ardian Bujupi - Exotic [2012]
tyyp - Ardian Bujupi - Starlight [2012]
tyyp - Bondi - Oren dymbedhjet [2012]
tyyp - Kollazh - Ty te dua [Album Premier 2012]
tyyp - Mahmut Ferati Shaqir Cervadiku dhe Shqipe Kastrati - Bukuroshja e Kosoves [Album 2012]
tyyp - Mandi Nishtulles - Kur Te Mbushet Menda Ty [2012]
tyyp - NRG BAND - Rina Rina DJ Dalool Re-Mode [2012]
tyyp - Remzie dhe Nexhat Osmani - Kafe Muhabet [Album 2012]
tyyp - Shkurte Gashi - E Papame [2012]
tyyp - Shyhrete Behluli dhe Shkelzen Jetishi - Bashk Ne Sofer [Album 2012]
tyyp - Unikkatil ft. Klepto - A nive [Me Kualitet Premier 2012]
tyyp - Xili - Ah dashuri e vjeter [2012]
tyyp - 2Ton - Qefin ta bojn [2012]
tyyp - 2Ton feat Stresi Anestezion- Skena koh [2012]
tyyp - 8KG Ft Mensur Kadriu - Pse Tradhtove [2012]
tyyp - Adriatik Asllani - Mu Afro [2012]
tyyp - Aferdita Demaku - Eja po te Pres [2012]
tyyp - Aferdita Demaku - Hajmedet qka koka kan [2012]
tyyp - Aferdita Demaku - Mos bo thirrje Anonime [Premier 2012]
tyyp - Afrim Muqiqi - Mitrovica Tok Shqiptare [Album 2012]
tyyp - Afrim Muqiqi dhe Lendita Selimi - Lulie Potpuri [Premier 2012]
tyyp - Afrim Uka - Me Dy Fjal [2012]
tyyp - Afrim Uka - Ne Zemer Te Kam [2012]
tyyp - Afrim Uka - Po Martohesh [2012]
tyyp - Afrimi dhe Dani - Hajde me u knaq [2012]
tyyp - Afrimi dhe Labi - Kenga ben Atmosfer [2012]
tyyp - Afrimi, Remzija, Nexhati Dhe Lumja - Hajde Hajde Potpuri [2012]
tyyp - Agnesa Drenovci - Sonte [2012]
tyyp - Ahmeti Dhe Visar Shabani - Dasm e madhe sante Fillon [2011]
tyyp - Albana Azizi - Real Love [2011]
tyyp - Albatrit Muqiqi - Sa Vite [2012]
tyyp - Alberie Hadergjonaj - Vetem ty [2011]
tyyp - Albina Xhons - You Drive Me Crazy [2012]
tyyp - Anita Ahmeti - Pa adres [2012]
tyyp - Anjeza Branka - Je in [2012]
tyyp - Antigona Sejdiu - Veq ta dish [2012]
tyyp - Ardian Bujupi - Rise to the top [2012]
tyyp - Arjeta Sejdiu - Tjeter kan sdu me gjet [2012]
tyyp - Armend Makica - Tallava Taksim [2012]
tyyp - Armend Sherifi - Koha e Humbur [2012]
tyyp - Astrit Mulaj - Bac u kry [Premier 2012]
tyyp - Avdyl Mziu - Shpirti Jem [2102]
tyyp - Avdyli Dhe Filja - Oj Lulie Potpuri [2012]
tyyp - B-Genius - Ti shkove [Premier 2012]
tyyp - Bajram Asllani - Po Du Veq Me Te Pa [2012]
tyyp - Bashkim dhe Valbona Spahiu - Te Kujtoj Me Mall [Premier 2012]
tyyp - Bedi Dhe Ardi Dugolli - Sa Her [2012]
tyyp - Bek Nikqi - Pasunik e Fukara [2012]
tyyp - Bek Nikqi - Veq Nje Mbret Te Ka Kismet [2012]
tyyp - Bekim Kastrati - Kanagjegji [2012]
tyyp - Beli Dhe Klodi - Martes Me Dhun [2012]
tyyp - Besiana Veselaj - Fustani Bardh [2012]
tyyp - Besiana Veselaj - Potpuri [2012]
tyyp - Besjani - Ku Ta Gjej Nje Zemer [2012]
tyyp - Blerta Gace - Je Ti [2012]
tyyp - Cima Dreni Fiza - Oj Iza Fiza [2012]
tyyp - DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now [2012]
tyyp - Da.kiLLa - Jetimi [2011]
tyyp - Dafina Rexhepi Ft. KAOS - Party, Bullshit [Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Just me [Album Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Supernova [Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri - Ti me thuaj [Premier 2012]
tyyp - Dafina Zeqiri ft. Getoar Selimi - D G [Premier 2012]
tyyp - Deni Malaj Ft. Danger - Folem Nje Her [2012]
tyyp - Dj Franques feat. Astrit - Only You [2012]
tyyp - Dr. Flori - Sma ndjen [2011]
tyyp - Dr.Flori Ft. Mondi, Tani e Astriti - Bota nuk eshte bardh e Zi [2012]
tyyp - Dritton - Magdalena [2012]
tyyp - Dritton - Pa Falje [2011]
tyyp - Duli - Jom Merzit [2012]
tyyp - Egzona Ademi - Take a bow [2012]
tyyp - Eliza - Nuk u Lendova [2012]
tyyp - Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti [Premier 2012]
tyyp - Eliza dhe Dj Dalool - Nuk Mundesh [2012]
tyyp - Elizabeta Marku - Me nje femi mka gzu Zoti [2012]
tyyp - Elvana Gjata - Kush Jam Une (iTunes Version) [2012]
tyyp - Ermal Fejzullahu - Intigrante [2012]
tyyp - Ester Hoxha Ft. Stresi - Si ja ben ti pa mua [2012]
tyyp - Estrada Shqiptare - Kuq e zi [2012]
tyyp - Fadil Fetahu - Xhejlan [Album 2012]
tyyp - Fadil Keca - Msyshi [Album 2012]
tyyp - Feduart Zikolli - Bizbismeni [2012]
tyyp - Fidam Aliu - Oj Shehide [Album 2012]
tyyp - Filloreta Hoxha - Ne Shikim Te Par [2012]
tyyp - Fitim Tahiri - Me Mungon [2012]
tyyp - Flora Gashi - A te Kujtohem [2012]
tyyp - Flora Gashi - Hajde hajde zemra jem [2012]
tyyp - Flora Gashi - Jena moderrnizu [2012]
tyyp - Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni Ne Dasem [Album 2012]
tyyp - Flori Ft. Elvana Gjata, Mentor Haziri - Xhamadani Vija Vija [Premier 2012]
tyyp - Ganimete Abazi - Po te Vjen Inat [2012]
tyyp - Gena - Potpuri [Premier 2012]
tyyp - Gili - Potpuri [2012]
tyyp - Gili - Potpuri [Premier 2012]
tyyp - Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena [Premier 2012]
tyyp - Gold AG feat.Shkodran Tolaj - Tfala Kosoves [Premier 2012]
tyyp - Gold Master Ft. Alban Gashi - Qastet e Shkolles [2012]
tyyp - Hajr Behrami - Do te mbetesh ne zemren Time [2012]
tyyp - Hajr Behrami - Nje shikim [2012]
tyyp - Ilirian Beqiri - Me fal qe te deshta shum [2012]
tyyp - Iliriana Sahiti - Ah Jet [2012]
tyyp - Ismet Demaj - Martesa Jon [2012]
tyyp - Klani Shqiptar - Une veq ata pe Du [2012]
tyyp - Klodi - Ma Mir Vrajem [2012]
tyyp - Kobra Ft. Barooti - Ragga Man [2012]
tyyp - Korab Jetishi dhe Xeni -Ne Vrullin e Rinis [2012]
tyyp - Korab Shaqiri - Nje Zambak [2012]
tyyp - Kosovare Xhoni - Per nje moment [2012]
tyyp - Labi - Xixa xixa [Premier 2012]
tyyp - Labinot Shala - Sa Larg te kam [2012]
tyyp - Lalushi - O Exhel Exheli Jem [2012]
tyyp - Lek Plepi Ft. Drilon Hoxha - Kerkoj Fam [2012]
tyyp - Linda Sadiku - Mos u Beft [2012]
tyyp - Linda Shabani - Ti je mesuar [2012]
tyyp - Lori - Esht e vertet [2012]
tyyp - Luljeta Krasniqi - Zemra Qe Tradhtohet [2012]
tyyp - Malsori - Shoqet Gjeloze [2012]
tyyp - Marigona Jelliqi - Love u forever [2012]
tyyp - Meda - Fajtor Jam [Kualitet 2012]
tyyp - Meda - Fajtor jam [Premier 2012]
tyyp - Meda Sinani Seldi - Kuq e Zi [PREMIER NE Shqipet.Ch 2012]
tyyp - Mehdi Berisha - Kur ta ktheva kosove Shpinen [2012]
tyyp - Mendim Elezkurtaj - Beqaria [2012]
tyyp - Mentor Kurtishi - Skom me te Lon [Premier 2012]
tyyp - Mentor Kurtishi Xheza - Shqiperin e dua [2012]
tyyp - Mera Zymeri - Fatin ne dor e ke [2012]
tyyp - Mihrie Braha - Veq ty te dua [2012]
tyyp - Mihrie Lestrani - Vazhdoje Jeten [2012]
tyyp - Mihrie Prapashtica - Lujma Belin Lujma [2012]
tyyp - Mima - Thehet Gota [2012]
tyyp - Mirsa Kerqeli Ft. Kastriot Grajqevci - Le te qeshin syt e tu [2012]
tyyp - Motrat Mustafa - Se Bashku Per Ju [Album 2012]
tyyp - Nadi - Hajde Mos Ta Kqyrim Daten [Premier 2012]
tyyp - Nadi - Kthehu Moj Zemer [2012]
tyyp - Naim Abazi - Nese Nje Dit [2012]
tyyp - Nexhat Osmani Dhe Lumja - Kur ke dashuri [2012]
tyyp - Nikoll Nikprelaj - A Po Te Vjen Inati [2012]
tyyp - Noga ft. Andin Randobrava - Kete nate [2012]
tyyp - Nysret Haxha - Sdu Sdu Tjeter Me Pa [2012]
tyyp - Originallat - Albanian Mafia [2012]
tyyp - Potpuri Kengesh [Premier 2012]
tyyp - Remzije Osmani - Pse u ndam [Premier 2012]
tyyp - Roland Qukaj - Me ke ndezur zemren [2012]
tyyp - Sabri Fejzullahu - Jam Arshik i Moqem [2012]
tyyp - Sabri Fejzullahu dhe Vjollca Haxhiu - Ilaqi Jem [Premier 2012]
tyyp - Sahit Dina - Kush te tha per Mu [2012]
tyyp - Salim Arifi - Moj e Dashur [2012]
tyyp - Salim Arifi - Shko Moter Dasmen e Saj [2012]
tyyp - Sef Duraj - Lere Krejt [Premier 2012]
tyyp - Sela Bekteshi - Me Mungon [Album 2012]
tyyp - Selvete Bajrami - Shikom ne Sy [2012]
tyyp - Shkodran Shala - Ti Je Dinamit [2012]
tyyp - Shqipe Krivenjeva - Dashuri [2012]
tyyp - Shqipja Dhe Pro Bend - Luhet Vallja e Par [2012]
tyyp - Shqipri dhe Lori - Leze Leze [2012]
tyyp - Sima - E di qe kallesh [2012]
tyyp - Smail Puraj - Bjondin [2012]
tyyp - Sokol Gjakova - Kthehu [2012]
tyyp - Tuna Feat. Noizy - Bebi i Vitit te Ri [Premier 2012]
tyyp - VaLon Gelanca Ft. Murat Prizreni - Tallava Zjarr [2012]
tyyp - Valbona Spahi - Ska Dashnia Politike [Premier 2012]
tyyp - Valbona Spahiu - Kjo dynja e rrejshme [2012]
tyyp - Valdet Geci - Besnik bonu bes mos Zin [2012]
tyyp - Valon Bytyqi - Adrenalina [Album Live 2012]
tyyp - Valon Selimi - Goc Tirane [2012]
tyyp - Valon Suma dhe Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer [2012]
tyyp - Varrosi - Po u Tregoj [2011]
tyyp - Viki - Ty Te Kam Shpirt [Premier 2012]
tyyp - Viola - Mua ki mem mbajte ne mend [Premier 2012]
tyyp - Vjollca - Me zbukuro fundvititin [2012]
tyyp - Xhavit Nimani - Thrret Prizreni mori Shkoder [Folklorike 2012]
tyyp - Xheki - Hajt Shitu Franqeze [2012]
tyyp - Xheza, Rema, Elizabeta, Zefi - Moj dashni e Vjeter [Album 2012]
tyyp - Zhutat e Vellezrit Agaj - Ibrahim Rugova [Rapsodike 2012]
tyyp - eniZz Ft. Kusha - Per To Lotoj [2012]

Vizitor Online: 71

www.Shqipet.Ch - 2009-2012 - Kontakto: info@shqipet.ch

Vendosni Muzike Shqip per Shkarkim ne faqen tuaj duke kopjuar kete kod:
<iframe src="http://mp3.shqipet.ch/" width="800" height="650"> </iframe>
10 Online Users